Výskyt vší

Prosím, prohlédněte dětem hlavy, ve škole se vyskytly vši.

První týden prvňáčků

Uběhlo to jako voda a týden je za námi. Prvňáčci už zažili všechny předměty v rozvrhu. Musím říci, že jsou velice šikovní jak na matematiku, tak na poznávání písmenek a výtvarné tvoření. Písmenka jsme četli, skládali, lepili, stříhali, kreslili a vybarvovali. Počítáme už do pěti, pomalu začínáme také sčítat. Hudební výchovu jsme si ozvláštnili tanečkem a děti velmi nadšeně zpívaly s klavírem:)

Několik fotek z prvních hodin najdete zde.

Vítání prvňáčků 2017

Školní rok 2017/2018 začal dnem 4. září 2017. Pro nově příchozí prvňáčky si přišli jejich budoucí spolužáci společně s paní učitelkou do školky. Uvítal je průchod složený z žáků všech ročníků. Přivítala je nejdříve před školou a pak také v učebně III. třídy paní ředitelka a paní starostka. Představili se všem ve škole a pak už zavítali do své sovičkové třídy.

Několik fotek z prvního dne najdete zde.

Školní rok 2017/ 2018 se blíží :)

Vážení rodiče, milí žáci, zvláště pak prvňáčkové!

Prázdniny uběhly jako voda a je tu již očekávaný první školní den.

Na všechny se už moc těšíme v pondělí 4.9.2017.

Žáci 2. - 5. ročníku se sejdou v 7:30 před budovou školy.

Žáci 1.ročníku mají sraz dle instrukcí školky v MŠ, kde si je vyzvedne paní učitelka Rothová.

Vyučování v první školní den končí v 8:45, školní jídelna a školní družina zahajuje provoz v úterý 5.9.2017.

S sebou dobrou náladu a mnoho sil do úspěšného učení.

Celkové výsledky soutěže o Pohár běžce Tanvaldu

Velké klání sportovců o Pohár běžce Tanvaldu je u konce a zde jsou výsledky. Našim sportovcům se dařilo a my jim k jejich úspěchům srdečně blahopřejme!

Všichni soutěžící, fanoušci, rodiče, známí i kamarádi jsou zváni na vyhlášení výsledku do kina Jak do Tanvaldu. To se uskuteční 13. 6. 2017 v 16:30.